Kytarové hity k táboráku

PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

Pokáč

20 písniček  •  42 videí  •  2 hod 23 min

Sami jste v anketě vybrali 20 nejpopulárnějších táborákových hitovek. Pokáč každou skladbu rozebere a naučí vás ji správně hrát. S tímhle základem se zaručeně trefíte do vkusu všem u každého táboráku, na chatě nebo třeba na vodě. Kurz je určený pro mírně pokročilé hráče.

Trailery

Trailer ke kurzu

Ukázka několika písniček z kurzu

Ke každé hitovce si Pokáč připravil krátký úvodník

Play along - Každou píseň si v závěru lekce zahrajete s Pokáčem ve správném tempu

20 lekcí

42 videí  •  2 hod 23 min

LEKCE 1

Tisíc mil

2 videa  •  7  min

Video 1 z 42

Tisíc mil patří k těm nejznámějším a nejhranějším písničkám u táboráku.

Video 2 z 42

V druhém videu každé lekce si zahrajeme celou píseň společně.

Obrázek k rytmům

Doporučujeme začít v první sloce jedním úderem dolů vždy při výměně akordu a pak přejít na rytmus "máma táta děti".

LEKCE 2

Severní vítr

2 videa  •  8  min

Video 3 z 42

V kurzu je 17 táborákových hitů plus 3 písničky od Pokáče.

Video 4 z 42

Na písničce Severní vítr si zkusíte 3/4 rytmus.

Tabulatura

Pro mírně pokročilé - tabulatura vyhrávky na kocni refrénu.

LEKCE 4-20

Okoř, Bedna od Whiskey, Buráky, Frankie Dlouhán, Holubí dům, Když mě brali za vojáka, Montgomery, Na kameni kámen, Niagára, Rosa na kolejích, Růže z papíru, Stánky, Tři kříze, Valčíček, Veď mě dál cesto má, V lese, Mám doma kočku, Úplně levej

Pokáč

Jan "Pokáč" Pokorný patří mezi aktuálně nejpopulárnější folkové písničkáře v Česku. Jeho hity jako Mám doma kočku, V lese, nebo Rád chodím na poštu se staly opravdovými táborákovými evergreeny a na youtube dosahují mnohamilionových zhlédnutí.

Jan "POKÁČ" Pokorný

písničkář, umělec, zpěvák, kytarista

Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří už ovládají základní akordy a několik základních rytmů. Pokud jste úplný začátečník a nikdy jste kytaru v ruce nedrželi, doporučujeme vám zvolit zvýhodněný balíček 2 kurzů - Kytara pro úplné začátečníky s Honzou Ponocným + Pokáčův kurz táborákových hitů.

Co říkají o kurzu kytary s Honzou Ponocným naši žáci

Kurz byl dobře strukturovaný, lekce na sebe hezky navazující, obohacující a výklad poutavý a srozumitelný :). Už si nedokážu představit svůj život bez brnkání 😀 Zábavnou formou může na sobě člověk pozorovat každodenní zlepšování (všechno jde, když to baví!). V době lockdownu super věc, jak se nezbláznit.
Barbora Stoklasovákytara
Musím říct, že kurz předčil moje očekávání. Honza Ponocný kurz vede perfektně, jeho vysvětlení jsou srozumitelná a hlášky vtipné. V základním kurzu se objevily i věci, které jsem nečekal jako například barré akordy (ty bych očekával až někde v pokročilém kurzu). Už jsem o kurzu říkal kamarádovi, který právě jako já nemá čas docházet do hudební školy.
Adam Macháčekkytara
Perfektní způsob jak se seznámit s kytarou za více než přijatelnou cenu. Lekce jsou svižné, zábavné a tak akorát dlouhé. Dávkujete si je podle potřeby a můžete se k nim vracet. Honza je moc milý a látku vysvětlí tak, že ji pochopí každý 🙂 Z kurzu pro začátečníky jsem byla nadšená a hned jdu koupit pokračování. Slevu s díky odmítám, dobré projekty je třeba podporovat. Líbí se mi taky milý a přátelský přístup, kterým Art Master komunikuje. Pro samouky jasná volba 🙂 Zdravím a přeji hodně štěstí! Mája
Marie Jiranovákytara
Je mi sympatické, že je kurz koncipován tak, aby hráč velice rychle ovládl kytaru pro běžné hraní i bez zbytečné teorie a tak to brzy zní, jakoby člověk snad hrál na kytaru léta 🙂 Prostě že se jde rovnou na věc.
Klára Konečnákytara
Kurz přeplnil moje očekávání. Jelikož jsem samouk, tak hraji jen z videí na webu. Co opravdu oceňuji je to , že Honza je první, kdo se zmiňuje o rytmu, jak ho cítit apod.. To pro mě byl jeden z největších přínosů pro samouka.
Jaromír Jurákkytara
Hraji 13 let, a stejně sem se tu dozvěděl plno úžasných věcí. Honza je králem kytary ! Bomba kurz 🙂 Jestli budete dělat další kurz na kytaru s Honzou okamžitě kupuju ! Myslím že nebudu jediný. Srdečně vám chci poděkovat, TAKŽE DĚKUJI ! 🙂
Zdeněk Klustkytara

Ceník

Koupí kurzu podporujete naše charitativní projekty pomáhající dětským domovům a samoživitelkám.

Kytarové hity k táboráku + Kytara pro začátečníky

Ideální balíček dvou kurzů pro začínající kytaristy.  Dohromady 30 lekcí a 79 videí.

BESTSELLER

UŠETŘI 500,-

Kytarové hity k táboráku

Pokáčův kurz 20 největších táborákových hitů. 20 lekcí, 42 videí, 2 hod 23 min, Přístup do kurzu min. 2 roky.

Přístup do všech 14 kurzů

Získej přístup ke všem kurzům ArtMaster. 451 videí, 32 hod. Přístup do kurzu min. 2 roky

Často kladené otázky

Co je ArtMaster

Jsme moderní hudební škola v Praze a vedle individuální výuky nabízíme také profesionálně zpracovaná výuková videa seskupená do komplexních online kurzů.  Našim cílem je zpřístupnit kvalitní výuku všem za co možná nejnižší cenu. Zaměřujeme se na praktické dovednosti, techniku a efektivní zábavnou výuku. Naši lektoři jsou aktivní muzikanti z předních českých kapel, kteří vedle skvěle zvládnuté hry na nástroj nabízí také mnoho zkušeností přímo z praxe. Učíme vás důsledně, ale zábavně a to nejpodstatnější pro nás je, vzbudit ve vás vášeň. S tou už pak přichází entusiasmus a chuť cvičit a posouvat se. A to ať už s lektorem, nebo v rámci samostudia.

Jak si můžu kurz pustit?

Po zakoupení kurzu vám vytvoříme osobní účet a dostanete přihlašovací údaje, pomocí kterých si zpřístupníte zakoupené kurzy. Po přihlášení máte přístup do celého kurzu na minimálně 2 roky od zakoupení. Videa v kurzu si pustíte podobně jako netflix nebo youtube - odkudkoliv, jen musíte mít na svém zařízení přístup na internet.

Kolik to stojí?

Cena základních kurzů pro začátečníky startuje už na pár stovkách. U každého kurzu najdete přehledné ceny za základní kurz, ale i výhodné balíčky více kurzů najednou. V každém kurzu je vždy minimálně 10 lekcí sestavených z 30 minivideí a další materiály (obrázky, zpěvníky, rytmy apod.).

Co všechno kurz obsahuje?

Každý kurz obsahuje minimálně 10 lekcí a 30 videí. Navazující kurzy bývají obsáhlejší (až 50 videí). Dále jsou v kurzu vysvětlující texty, obrázky, akordové diagramy, PDF zpěvníky a odkazy na užitečné materiály.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Po zakoupení budete mít přístup do kurzu min. 2 roky od zakoupení. Videa si můžete pouštět opakovaně bez omezení.

Můžu si kurz pouštět na mobilu?

Ano, kurz si pustíte na počítači, tabletu i mobilu. Jediné, co k tomu potřebujete je připojení na internet (stačí mobilní).

Můžu si videa stáhnout?

Videa z kurzu si můžete opakovaně pouštět zcela bez omezení, ale stáhnout si je do svého zařízení prozatím nemůžete. V budoucnu zvažujeme vlastní aplikaci s offline přehráváním.

Mohlo by vás také zajímat

Kytara

 

Hozna Ponocný

Zpěv

Hana Melcrová

Ableton produkce

Jáchym Krohe

Hudební

teorie

Adam Albrecht