Pokáčův kurz táborákových hitů

Vybrali jsme 20 těch nejlepších fláků, se kterými se zaručeně trefíte do vkusu zbytku party u každého táboráku, na chatě nebo třeba na vodě. Naučíme vás správné akordy a doporučíme volbu vhodného rytmu, hru pravou rukou, pro různé úrovně hráčů. Nakonec si společně s Pokáčem tyto pecky zahrajete. U videa vám zobrazíme i nápovědu v podobě akordů a budete si ho mít možnost i zpomalit, přesně dle svých schopností. 

O kurzu

Proč zrovna takový kurz vznikl? Řekli jste si o něj!  V posledním roce jsme nasbírali více než stovku zpětných vazeb od tisíců odučených žáků a je z nich zřejmé, že se nejraději učíte hrát konkrétní písničky, které mají všichni rádi. A protože akustická kytara je spjatá s táborákem a zpíváním v partě přátel jako máloco, natočili jsme pro vás kurz plný, citujeme Pokáče, "pravejch vopečbuřťáckejch fláků!"

V kurzu se můžete těšit na 20 nejpopulárnějších českých táborákových písní rozdělených do 42 kratších videí, ale také na velké množství dalšího doplňkového materiálu. Připravili jsme vám mini-zpěvník, zajímavé a zábavné informace k písničkám a mnoho dalšího. Kurz si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv, z mobilu i z počítače. Po dokončení se můžete libovolně vracet k lekcím s písničkami a trénovat další a složitější rytmy.

Pro koho je kurz určen?

Kurz s Pokáčem je určen pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří už ovládají základní akordy a několik základních rytmů. Pokud jste úplný začátečník a nikdy jste kytaru v ruce nedrželi, doporučujeme vám zvolit zvýhodněný balíček 2 kurzů - Kytara pro úplné začátečníky s Honzou Ponocným + Pokáčův kurz táborákových hitů.

Už je u nás pravidlem, že část výtěžku z prodeje kurzů převedem do našich charitativních projektů Hudba do dětských domovů a Fandi Mamám (Samoživitelkám). Svým vzděláváním s Art Masterem tedy pomáháte i dalším znevýhodněným fanouškům hudby.

Soutěž o kytaru Furch za 25 000Kč

Partnerem kurzu je český výrobce špičkových kytar FURCH. Kluci z Furcha, kteří už dnes patří mezi naše přátele, byli tak hodní a poskytli nám skvělou celomahagonovou kytaru, na kterou vás Pokáč v kurzu bude učit. Rozhodli jsme se darovat ji jednomu z vás úplně zdarma, včetně obalu a podpisu od Pokáče na zadní straně kytary!

 1. Do soutěže se zaregistrujete zasláním soutěžní fotky se svojí kytarou nebo ukulele (třeba selfie) na info@artmaster.cz nebo pod příspěvek se soutěží na našem facebooku.
 2. Ze všech účastníků vybere tým z Art Master náhodným losem výherce.
 3. Ten se pak může těšit na tuhle nádhernou kytaru, kterou si pochvaloval během natáčení i sám Pokáč. Jako bonus dostane i přístup do kurzu zdarma.

Hlavní výhra je kytara Furch Blue MM, africký mahagon - detailní info a popis na webu furch.com >>

Pravidla soutěže

 • Soutěž probíhá v termínu od 15.5.2021 do 30.6.2021.
 • Soutěže se účastní každý, kdo pošle soutěžní fotku na náš email info@artmaster.cz nebo jí vloží pod příspěvek se soutěží na našem facebooku.
 • Fotka musí být pořízena s ukulele nebo kytarou v ruce.
 • Náhodným losem vybereme 1 výherce.
 • Vítěze oznámíme 15.7.2021.
 • Pořadatel soutěže Art Master Online s.r.o. si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže v rámci fair play!

Ukázka písničky z kurzu - Tisíc mil

Každá písnička se skládá ze dvou videí. V prvním vám Pokáč písničku představí společně se zajímavostí, ukáže vám jaké hraje akordy, rytmus a doporučí vám své tipy a triky, jak písničku jednoduše, ale kvalitně zahrát. Druhé video pak obsahuje samotné zahrání písničky včetně akordů ve videu. Video si můžete jednoduše v přehrávači zpomalit a postupně zrychlovat a zlepšovat se.

Obsah a struktura kurzu

Pokáčův kurz obsahuje 20 písniček, 17 známých evergreenů a 3 Pokáčovy nejznámější pecky. Každá písnička obsahuje intro se zajímavostí, pomalé projetí akordů ve sloce a refrénu, volbu rytmu (většinou nabídneme 2 nebo více variant) a pak samotné video, tzv. play along celé písničky s Pokáčem (video lze i zpomalit).

 1. Bedna od Whiskey
 2. Buráky
 3. Frankie Dlouhán
 4. Holubí dům
 5. Když mě brali za vojáka
 6. Montgomery
 7. Na kameni kámen
 8. Niagára
 9. Okoř
 10. Rosa na kolejích

11. Růže z papíru
12. Severní vítr
13. Stánky
14. Tisíc mil
15. Tři kříze
16. Valčíček
17. Veď mě dál cesto má
18. V lese
19. Mám doma kočku
20. Úplně levej

Kupte kurz nyní a ušetříte 500 Kč! Chcete darovat kurz jako dárek? Máme pro vás nachystané pěkné dárkové poukazy!

Rozhodli jsme se nabízet kurz s Pokáčem za předprodejní sníženou cenu až do 15.6.2021. Ušetřete a objedejte si kurz za super cenu, kdy vás 1 písnička vyjde jen na 46 Kč. Zároveň máte velkou šanci vyhrát kytaru Furch v hodnotě 25 000 Kč.

Pokud kupujete kurz jako dárek, zaškrtněte v prodejním formuláři (na další stránce) volbu "KOUPIT JAKO DÁREK", po zaplacení vám přijde kód voucheru, který předáte společně s dárkovým poukazem.  Poukaz si můžete stáhnout a vytisknout zde:

Zpětné vazby po základním kurzu kytary s Honzou Ponocným

Musím říct, že kurz předčil moje očekávání. Honza Ponocný kurz vede perfektně, jeho vysvětlení jsou srozumitelná a hlášky vtipné. V základním kurzu se objevily i věci, které jsem nečekal jako například barré akordy (ty bych očekával až někde v pokročilém kurzu). Už jsem o kurzu říkal kamarádovi, který právě jako já nemá čas docházet do hudební školy.
Adam Macháček
Perfektní způsob jak se seznámit s kytarou za více než přijatelnou cenu. Lekce jsou svižné, zábavné a tak akorát dlouhé. Dávkujete si je podle potřeby a můžete se k nim vracet. Honza je moc milý a látku vysvětlí tak, že ji pochopí každý 🙂 Z kurzu pro začátečníky jsem byla nadšená a hned jdu koupit pokračování. Slevu s díky odmítám, dobré projekty je třeba podporovat. Líbí se mi taky milý a přátelský přístup, kterým Art Master komunikuje. Pro samouky jasná volba 🙂 Zdravím a přeji hodně štěstí! Mája
Marie Jiranová
Kurz byl dobře strukturovaný, lekce na sebe hezky navazující, obohacující a výklad poutavý a srozumitelný :). Už si nedokážu představit svůj život bez brnkání 😀 Zábavnou formou může na sobě člověk pozorovat každodenní zlepšování (všechno jde, když to baví!). V době lockdownu super věc, jak se nezbláznit 😀
Barbora Stoklasová
Je mi sympatické, že je kurz koncipován tak, aby hráč velice rychle ovládl kytaru pro běžné hraní i bez zbytečné teorie a tak to brzy zní, jakoby člověk snad hrál na kytaru léta 🙂 Prostě že se jde rovnou na věc.
Klára Konečná
Kurz přeplnil moje očekávání. Jelikož jsem samouk, tak hraji jen z videí na webu. Co opravdu oceňuji je to , že Honza je první, kdo se zmiňuje o rytmu, jak ho cítit apod.. To pro mě byl jeden z největších přínosů pro samouka.
Jaromír Jurák
Hraji 13 let, a stejně sem se tu dozvěděl plno úžasných věcí. Honza je králem kytary ! Bomba kurz 🙂 Jestli budete dělat další kurz na kytaru s Honzou okamžitě kupuju ! Myslím že nebudu jediný. Srdečně vám chci poděkovat, TAKŽE DĚKUJI ! 🙂
Zdeněk Klust