Kreslení

PRO ZAČÁTEČNÍKY

Vladimír Strejček

10 lekcí  •  30 videí  •  3 hod 36 min  •  4k

Připravili jsme pro vás obsáhlý kurz kreslení pro úplné začátečníky. Vladimír Strejček, jeden z nejvýraznějších ilustrátorů v ČR, vás nejprve naučí úplné základy, jako např. držení tužky a následně vás naučí kreslit ty nejčastější objekty, jako lidskou postavu, obličej, ale i zvířata, auto atd. Výklad je přizpůsoben úplným začátečníkům.

Trailery

Upoutávka ke kurzu

Ukázka z kurzu - Jak nakreslit psa

Ukázky z kurzu

10 lekcí •  30 videí  •  3 hod 36 min

Pes

Psa, kočku, koně a spoustu dalších zvířátek po absolvování kurzu hravě zvládnete!

Oko

V rámci kurzu se zaměříte i na oko, nos, pusu, obličej a hlavu.

Zvířátka

Ve 30 videích se naučíte kreslit roztomilá zvířata na pár tahů.

Figura

Vysvětlíme vám, jak nakreslit figuru v těch správných proporcích.

Dále budeme řešit témata

Kompozice, perspektiva, tužka, fix (tenký, tlustý, kaligrafický, barevný), papír, guma, chyby.

Kreslit se naučíte sklenici, jablko, hrneček, strom, auto, růži, slona, žábu, prince, oko, nos, obličej, hlavu, ruku figuru, psa kočku, opici, koně a na závěr si s Vláďou zkusíte nakreslit komplexní obraz, kde zúročíte všechny své nově nabyté znalosti.

Vladimír Strejček

Vladimír je velký sympaťák, ale hlavně maximální profík. Nejen, že ho kresba a ilustrace provází celým životem, ale je také zakladatelem prestižního ilustrátorského studia Draw etc. Účastní se ilustrátorských exhibicí, soubojů a učí kresbu a ilustraci na specializovaných školách. Pro první kroky s tužkou nebo fixem v Česku asi není lepšího průvodce!

Vladimír Strejček

umělec, ilustrátor, pedagog, zakladatel ilustrátorského studia DRAWetc.

Co říkají o ArtMaster kurzech naši žáci

Dobrý den, právě jsem se dodíval na poslední video kurzu zpívání. Opravdu jsem překvapený kolik informací jste stačily v kurzu předat na poměrně krátké časové ose, I když jsem čerstvě osumapadesátiletý chlápek ze Slovácka, který od narození zpívá, tak nějak přirozeně budu si trénovat prvky z kurzů. Začínám od piky od dýchání a budu pokračovat dál. Ještě jednou, kurz je pro mě přínosem a dík za něj!
Antonín Bogarzpěv
Musím říct, že kurz předčil moje očekávání. Honza Ponocný kurz vede perfektně, jeho vysvětlení jsou srozumitelná a hlášky vtipné. V základním kurzu se objevily i věci, které jsem nečekal jako například barré akordy (ty bych očekával až někde v pokročilém kurzu). Už jsem o kurzu říkal kamarádovi, který právě jako já nemá čas docházet do hudební školy.
Adam Macháčekkytara
Kurz byl dobře strukturovaný, lekce na sebe hezky navazující, obohacující a výklad poutavý a srozumitelný :). Už si nedokážu představit svůj život bez brnkání 😀 Zábavnou formou může na sobě člověk pozorovat každodenní zlepšování (všechno jde, když to baví!). V době lockdownu super věc, jak se nezbláznit.
Barbora Stoklasovákytara
Základní kurz byl nad mé očekávání, jsem úplný začátečník, a bylo to pěkně vysvětleno, pro mě tam žádné informace nechyběly, i tak toho bylo dost. Forma učení na známých písničkách je super, v tom bych ráda pokračovala. Baví mě to.
Hana Vrastilovápiano
Perfektní způsob jak se seznámit s kytarou za více než přijatelnou cenu. Lekce jsou svižné, zábavné a tak akorát dlouhé. Dávkujete si je podle potřeby a můžete se k nim vracet. Honza je moc milý a látku vysvětlí tak, že ji pochopí každý 🙂 Z kurzu pro začátečníky jsem byla nadšená a hned jdu koupit pokračování. Slevu s díky odmítám, dobré projekty je třeba podporovat. Líbí se mi taky milý a přátelský přístup, kterým Art Master komunikuje. Pro samouky jasná volba 🙂 Zdravím a přeji hodně štěstí! Mája
Marie Jiranovákytara
Děkuji za tento skvělý kurz. Opět mě to posunulo o kousek dále a mám na čem stavět. Na videích se mi líbilo hlavně to, že člověk stihl vnímat a koukat co Jáchym dělá a říká a přitom pracovat i v Abletonu, prostě žádný spěch a prostor pro lidi, co Ableton otevřeli terpve párkát v životě. Moc díky a jsem zvědav, co jste nachystali v podrobnějším kurzu.
Ondra Pavlišprodukce v Ableton Live

Ceník

Koupí kurzu podporujete naše charitativní projekty, dětské domovy a samoživitelky.

Objednávka kompletního kurzu
10 lekcí, 30 videí, 3 hod 36 min

Mrkněte také na naše dárkové poukazy zde >>

POZOR MAJKLAC TO SKRYL PRO PC, TABLET I MOBIL.. je treba zviditelnit v nastaveni bloku ;).

Kompletní kurz (10 lekcí, 30 videí).

V prodeji za plnou cenu od 1.1.2022

 

Přístup do všech 14 kurzů

Získej přístup ke všem kurzům ArtMaster. 451 videí, 32 hod. Přístup do kurzu min. 2 roky

Často kladené otázky

Co je ArtMaster

Jsme moderní hudební škola v Praze a vedle individuální výuky nabízíme také profesionálně zpracované online kurzy.  Našim cílem je zpřístupnit kvalitní výuku všem a za rozumnou cenu. Zaměřujeme se na praktické dovednosti, techniku a efektivní zábavnou výuku. Naši lektoři jsou aktivní muzikanti z předních českých kapel, kteří vedle skvěle zvládnuté hry na nástroj nabízí také mnoho zkušeností přímo z praxe. Učíme vás důsledně, ale zábavně a to nejpodstatnější pro nás je, vzbudit ve vás vášeň. S tou už pak přichází entusiasmus a chuť cvičit a posouvat se. A to ať už s lektorem, nebo v rámci samostudia.

Jak si můžu kurz pustit?

Po zakoupení kurzu vám vytvoříme osobní účet a dostanete přihlašovací údaje, pomocí kterých si zpřístupníte zakoupené kurzy. Po přihlášení máte přístup do celého kurzu na minimálně 2 roky od zakoupení. Videa v kurzu si pustíte podobně jako netflix nebo youtube - odkudkoliv, jen musíte mít na svém zařízení přístup na internet.

Kolik to stojí?

Cena základních kurzů pro začátečníky se pohybuje mezi 590 a 890 Kč. V každém kurzu je vždy minimálně 10 lekcí a 30 minivideí a další materiály (obrázky, zpěvníky, rytmy apod.). Navazující kurzy jsou obsáhlejší a stojí 1390 Kč. Můžete ušetřit a oba kurzy zakoupit v balíčku najednou. Cenově vás pak vyjde jedno video (např. u kurzu kytary) jen na 25 Kč.

Co všechno kurz obsahuje?

Každý kurz obsahuje minimálně 10 lekcí a 30 videí. Navazující kurzy bývají obsáhlejší (až 50 videí). Dále jsou v kurzu vysvětlující texty, obrázky, akordové diagramy, PDF zpěvníky a odkazy na užitečné materiály.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Po zakoupení budete mít přístup do kurzu min. 2 roky od zakoupení. Videa si můžete pouštět opakovaně bez omezení.

Můžu si kurz pouštět na mobilu?

Ano, kurz si pustíte na počítači, tabletu i mobilu. Jediné, co k tomu potřebujete je připojení na internet (stačí mobilní).

Můžu si videa stáhnout?

Videa z kurzu si můžete opakovaně pouštět, ale stáhnout si je do svého zařízení není povoleno, aby se volně nešířila po internetu.

Mohlo by vás také zajímat

Jan

Ponocný

Kytara

Adam

Albrecht

Piano a klávesy

Hana

Melcrová

Zpěv

Klára

Kubištová

Ukulele